Możemy grawerować i wycinać drewno, sklejkę, balsę, korek itp.
Szczególnie elegancko wyglądają kasetki drewniane lakierowane, polerowane, długopisy, ołówki, piórniki i pióra, skrzyneczki drewniane na wino, herbatę, opakowanie na szkło itp.

Pudełka – Grawerowane pudełko to wyjątkowy i oryginalny prezent. Grawerowane na drewnie życzenia i dedykacje posiadają niepowtarzalny klimat i miły wygląd. Zrób komuś wyjątkowy prezent, zamów grawerunek na pudełku.

Sklejka – Przedmioty drewniane oraz drewnopochodne wyjątkowo dobrze nadają się do grawerowania laserowego. W zależności od zastosowanej kombinacji parametrów urządzenia oraz rodzaju drewna można uzyskiwać różnorodne odcienie grawerunku.

Tablice – Grawerowana sklejka to wyjątkowy i oryginalny prezent. Grawerowane na drewnie dyplomy, życzenia i dedykacje posiadają niepowtarzalny klimat i miły wygląd. Zrób komuś wyjątkowy prezent, zamów grawerunek na sklejce.

Korek – Korek jest materiałem dającym się bardzo dobrze grawerować systemem laserowym. Nawet przy małej mocy wyjściowej lasera można uzyskać satysfakcjonujące rezultaty.

Szukasz pomysłu na prezent?

Zobacz więcej naszych prac w – Galeria Wybranych Projektów

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment